0
Корзина
0 грн.
0
Корзина
0 грн.

Компанія «Зентекс» відвідала ювілейну 25-у міжнародну виставку «Охорона здоров’я 2016», яка проходила 4-6 жовтня у Міжнародному Виставковому центрі. [ожидает перевода]

Загальна площа виставки – 4500 кв., де представлено 221 українських і зарубіжних компаній з 14 країн світу. Виставка «Охорона здоров’я 2016» - це більш ніж 7478 відвідувань, 120 спікерів з 15 країн, 70 годин лекцій і майстер-класів, більше 3000 учасників.

Виставка надає великі можливості: відвідати семінари та конференції за актуальною тематикою, а для відвідувачів-баєрів заздалегідь організувати свою роботу на виставці максимально ефективно. На експозиції було представлено обладнання і медичні технології для профілактики, своєчасної діагностики захворювань та реабілітації пацієнтів та вироби медичного призначення, на яких спеціалізується виробництво ТОВ «Зентекс». Компанія «Зентекс» співпрацювала з Центром спеціальної підготовки та надала медичні вироби компанії, а саме – засоби гелеві антимікробні «ОпікУн»®, що є необхідними при виникненні опіків різного ступеня тяжкості, для загоєння глибоких післяопераційних ран, зняття жару і сверблячки.

Справка:Організаторами виставки є компанії ДП «Прем’єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. (Великобританія), GIMA (Німеччина). Співорганізатор – Міністерство охорони здоров’я України. Організатори виставки – компанії ДП «Прем’єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. (Великобританія), GIMA (Німеччина). Співорганізатор – Міністерство охорони здоров’я України.

Компания "Зентекс"® - производитель гелевых перевязочных средств нового поколения для лечения ожогов и ран

 

 

31/10/2017 09:42