0
Корзина
0 грн.
0
Корзина
0 грн.

Киевский Ожоговый Центр. Благотворительная акция компаний "Зентекс" и "Благотворительный фонд Ярослав" [ожидает перевода]

24 червня 2016 року в рамках нашого нового проекту завдяки підтримці компанії Зентекс® www.zentex.com.ua, відбулась передача гелевих перев`язувальних засобів нового покоління для лікування опіків та ран у Київський міський опіковий центр. Заступник керівника хірургічного відділення Київського міського опікового центру Сергій Стаскевич зазначив:

«Сьогодні ми отримали довгоочікувану та необхідну гуманітарну поміч від благодійного фонду Ярослав, серветки "ОпікУн"® для лікування опіків та ран - це новітня розробка в області медицини, яку використовують при виникненні опіків різного ступеня тяжкості, для загоєння глибоких післяопераційних ран, зняття жару і сверблячки. Вони мають антибактеріальну та охолоджувальну дію. Серветки ми отримали в достатній кількості, сподіваємося нам їх на довго вистачить, ще ми плануємо поділитися ними зі швидкою, та медпрацівниками, які працюють з пацієнтами із зони АТО. Адже до нас кожен день потрапляють наші бійці у дуже важкому стані. Ми хочемо висловити велику подяку благодійній організації «ЯРОСЛАВ» та компанії Зентекс®, за такі необхідні для нашої лікарні притиопікові засоби, які допоможуть врятувати життя людям.»

Зі слів директора благодійного фонду «ЯРОСЛАВ» Іванни Кузьменко:

«Це наша перша поміч Київському міському опіковому центру, зокрема людям, які кожного дня потрапляють у важкому стані з жахливими опіками тіла. Наш фонд надав хоча б невелику поміч постраждалим. Також ми хочемо висловити велику подяку компанії Зентекс®, за надання гуманітарної помочі, та сподіваємося й на подальшу співпрацю.» Будьте чисті душею і добрі серцем. Немає в світі прекрасніше почуття, ніж відчуття, що ти зробив людям хоч краплю добра! 

Контактна інформація відповідального за захід: 
Іванна Кузьменко – директор Благодійної Організації «ДБФ«ЯРОСЛАВ» 
Моб. телефон: 8 067 325 73 88 
Електронна адреса: ivanna@bfjaroslav.com.ua

Компания «Зентекс» и в дальнейшем планирует совместно сотрудничать с детским ожоговым отделением Киевской городской клинической больницы №2 и оказывать помощь всем, кто в ней нуждается.

 

 

 

31/10/2017 09:41