0
Корзина
0 грн.
0
Корзина
0 грн.

Історії наших клієнтів - "ОпікУн" при бешиховому запаленні (рожі)

ЦІКАВІ ІСТОРІЇ ВІД НАШИХ КЛІЄНТІВ. Відгуки та розповіді, які ми отримуємо від вас, дорогі наші дописувачі та друзі, поступово розширюють спектр ситуацій, у яких застосування гелевих антимікробних серветок та пов'язок "ОпікУн" виявилось дуже ефективним.
Нещодавно наша багаторічна клієнтка - бойовий парамедик Олеся "Карамелька" поділилася з нами цікавим випадком, коли гелеві пов'язки "ОпікУн" допомогли її родичу позбутися бешихового запалення (рожі) на нозі!
З її слів, ситуація розвивалася таким чином: у молодого 25-річного чоловіка на нозі раптово виникло інфекційне бешихове запалення голені. (рожа). Призначені лікарем антибіотики і мазі, які він наносив протягом 5 днів на уражену зону, не давали помітного ефекту, лише сприяли нормалізації температури. При цьому запалення не проходило, а поступово розповсюдилося наверх по нозі, охопивши і зону колінного суглоба. Крім того, глибоко під шкірою почала збиратися рідина і виник набряк...
Оскільки, попри прописані лікувальні процедури, запалення протягом 5 днів продовжувало збільшуватись, Олеся вирішила спробувати накласти на зону запалення пов'язки "ОпікУн", знаючи про їх сильну антимікробну та антибактеріальну дію, а також про їх здатність знімати запальний процес.
РЕЗУЛЬТАТ: через 4 дні накладання гелевих пов'язок, рідина з набряку на нозі прорвалася через товстий шар шкіри та вийшла назовні, набряк зійшов, а запалення почало помітно затухати.
На фото, що надіслала Олеся, видно колінний суглоб і запалення шкіри навколо нього незабаром після того, як пов'язки "ОпікУн", за словами Олесі, "витягли" рідину з набряку і він почав сходити. Після цього вона вже стала накладати мазь з антибіотиком і це остаточно усунуло запалення. Ось така цікава історія! ????
❓ А може у вас також є власний досвід застосування наших гелевих серветок та пов'язок у незвичайних ситуаціях? Поділіться їм, будь ласка з нами - ми будемо вам за це дуже і дуже вдячні!