logo
Засоби від опіків і ран
+380 (44) 362 70 20
+380 (94) 927 40 20
0
Корзина
0 грн.
0
Корзина
0 грн.

Аптечка санітара та війскового санінструктора

Кабінет міністрів України своею постановою від 5 січня 2017 року затвердив новий зміст медикаментів в рюкзаку військового санітара і військового санінструктора. В неї увійшли 56 різних найменувань і про кожне ми поговоримо докладніше.

До групи лікарських препаратів: транексамова кислота 100 мг / мл 5 мл. Ці ліки застосовуються для ін'єкцій, щоб запобігти великій втраті крові. Хлорид натрію 0,9% 400мл (або 500мл). Це розчин для крапельниць в полімерних пакетах. Допомагає заповнити загублену рідину.Гідроксиетилкрохмаль 6% 400мл (500мл). Розчин для інфузій в полімерних пакетах. Застосовується даний препарат для заповнення плазми при великих крововтратах. Для зниження температури тіла в аптечку поклали парацетамол 500мг в таблетках. У якості антибактеріального і противірусного препарату Ви знайдете ципрофлоксацин 500 мг і мелоксикам 7,5 мг відповідно. Знеболюючі засіб, який передбачено в аптечці - налбуфин гідрохлорид в таблетках 10мг / мл і 1 мл шприц для внутрішньовенного введення ліків. Декскетопрофен 25мг / мл 2 розчин також є протизапальним препаратом. Дексаметазон в складі аптечки покликаний виконувати роль препарату швидкодіючого стероїду.Часто буває, що люди їдять не в санітарних умовах не помивши руки або їжу, щоб усунути діарею в аптечку поклали лоперамид гідрохлорид, а щоб привести шлунок в порядок в список внесли ще активоване вугілля. Також для усунення нудоти і як знеболюючий в рюкзаку у саніструктора повинен бути ондансетрон гідрохлорид. Хлорегексідін біглюканат в аптечці потрібен для того, щоб промивати рани і інші пошкодження шкіри. Як бачите у санінструктора має бути багато протимікробних ліків і до цього списку додали ще дієвий сульфацил натрію.

           До групи перев'язувальних і шовних матеріалів Кабмін зобов'язав закупити такі предмети: індивідуальний перев'язувальний пакет, хімічні засоби для зупинки кровотеч. Для перев'язки ран передбачений марлевий бинт, також в цих цілях можна використовувати медичну пов'язку, косинку і еластичний бинт (якими можна покривати і перевязувать гідрогелеву пов'язку, тому подібне). Щоб закрити рани від попадання бруду потрібно використовувати лейкопластир на нетканій основі. Якщо у людини трапилася відкрита травма грудей, то в списку предметів ви знайдете окклюзівну торакальну наклейку, щоб запобігти пневмоторакс. Також від опіків ви зможете застосовувати гідрогелеву пов'язку.

            До одноразових медичних предметів віднесли: оглядові рукавички, ін'єкційні шприци різного об'єму (5,10,15 мл). Система для інфузії (крапельниця). також для зручності введення ліків в вену поклали катетери різного розміру (16G, 18G, 20G). Щоб зігріти людину в рюкзак додали термоковдру. Для збереження стерильності рук і рани передбачено використання спиртових серветок та стерильних марлевих серветок. Хірургічні інструменти представлені пункційної голкою для декомпресії плевральної порожнини, механічні турнікети для зупинки крові. щоб закріпити жорстко шию потерпілого в рюкзаку знаходиться фіксатор шиї. А для переломів передбачили спеціальні шини універсального розміру. Для зручності зняття одягу і взуття з постраждалого можна буде скористатися ножицями.  Часто у поранених можуть забиватися дихальні шляхи, щоб цьому запобігти в аптечку поклали: медичний відсмоктувач, мішок Амба з маскою для циркуляції повітря в легенях, повітроводи ротові і назофарингеальні різних розмірів. До санітарного інвентаря віднесли спеціальні лямки (стропи для евакуації), м'які ноші, медичний ліхтар для діагностики, водостійкий маркер для нанесення потрібної інформації, картку потерпілого бійця, стретч плівку харчову і армований скотч.

31/10/2017 09:40